… voor de volgers van mijn blog.
Sinds ik sinds medio augustus mijn eigen website heb, is het bezoekersaantal gestaag toegenomen. Momenteel bezoeken zo’n 200 mensen wekelijks de site (gegevens via google.analytics).
Het onderhouden van mijn site doe ik met veel plezier, maar het is aardig om te weten dat er zoveel belangstellende meelezers (m/v) zijn.
Als ‘plaatje’ bij mijn nieuwjaarsgroet, onderstaand werk van Alex Katz. Samen met mijn zoon bezocht ik deze week, op de valreep van het oude jaar, de tentoonstelling die aan zijn werk is gewijd in Kleve (D), vlak over de grens bij Nijmegen.
Alex Katz (1927) is een New Yorkse pop-art kunstenaar. Hij maakt vooral (groeps)portretten en landschappen, in een realistische stijl. Kenmerkend zijn de uitvergrotingen, herhalingen, cut-outs en de monumentale omvang van zijn doeken. Een mooie expositie in een mooi museum, nog tot 21 februari. Deel van de expo is een film van 20 minuten waarin we de kunstenaar onderstaand doek zien maken.

beste bert
jouw website is een van mijn dagelijkse informatie bronnen
succes daarmee in 2010
groet
jan wessel
Dag Bert,
Via deze weg de beste wensen voor jou en je gezin voor 2010!
Mooie site heb je en zullen erin 2010 meer op gaan kijken.
Groet,
Familie Vierkant
Groenkampen Assen
Hallo Bert,
alles wat wenselijk is voor jou en je gezin voor dit nieuwe jaar.
Ik kijk uit naar je berichten.
Hartelijke groet, ook van Hans,
Anita